Full HD o rozdzielczości 1920×1080 to jak narazie najwyższa możliwa rozdzielczość naszych telewizorów.Firma Mal Studio działa na rynku medialnym od przeszło 10 lat. Zajmujemy się wideofilmwoaniem, realizacją materiałów filmowych, teledysków, reportaży i felietonów telewizyjnych. Realizujemy również filmy reklamowe, promocyjne, instruktażowe dla instytucji, firm oraz osób prywatnych. Od wielu lat działamy na rynku filmów weselnych pracując wyłącznie dla najbardziej wymagających klientów którzy cenią sobie naszą wiedzę i doświadczenie.Pracujemy wyłącznie w formatach HD, DVCAM, SD na najnowocześniejszym sprzęcie. Montaż i postprodukcja odbywa się na wysoce wydajnych stacjach roboczych. Nasze realizacje wyróżnia duża oryginalność i profesjonalizm w podejściu do tego co tworzymy.

W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzet rejestrujacy audio-video przy pomocy jednej lub kilku kamer (w zależności od zlecenia). Do rejestracji dźwięku wykorzystujemy systemy bezprzewodowe Sennheiser.Ponadto gdy zaistnieje taka potrzeba, wideofilmowanie realizujemy z wykorzystaniem systemów stabilizacji obrazu Steadycam, urządzeń typu Slide Kamera oraz wysiegników kamerowych do 2m, co znacząco może uatrakcyjnić całą produkcję. Również jako jedna z niewielu firm w Kujawsko Pomorskim realizujemy ujęcia lotnicze tzw. z lotu ptaka. Wykorzystanie tego typu ujęć np. w filmie weselnym wyróżni Państwa materiał filmowy na tle innych produkcji. Zdjęcia takie wykonujemy z pokładu samolotu.

Dlaczego warto współpracować z nami?

 

Firma działa na rynku od 1997r. świadcząc profesjonalne usługi filmowe oraz fotograficzne. Jesteśmy dla osób zainteresowanych niebanalnym filmem czy fotografią plenerową lub reportażową.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem video w wysokiej jakości HD 1920×1080. Technologia ta w połączeniu z długoletnim doświadczenia pozwala na tworznie niezapomnianych filmów.

Zapewniamy szeroki zakres usług, które mogą przydać się każdej firmie, np. spoty reklamowe, filmy instruktażowe, reportaże z imprez i spotkań firmowych, sesje reportażowe.

Zobacz nasze najnowsze realizacje filmowe