loader image
MAL-STUDIO GRUPA FILMOWA
ZAPRASZA

Fotografia

Fotografia Ślubna – Fotograf na wesele

Jeden z najpiękniejszych dni życia warto udokumentować na najpiękniejszych zdjęciach. Fotografia weselna jest jedną z najtrudniejszych dziedzin w tej branży – między innymi dlatego, że zadaniem fotografa jest uchwycenie wszystkich drobnych momentów, szczerych emocji towarzyszących temu wydarzeniu oraz ciekawych sytuacji, które mogłyby umknąć zajętej i podekscytowanej parze, co często wymaga wtopienia się w tłum.
Fotografia ślubna to także pozowane sesje zdjęciowe z udziałem pary młodej. Mają wiele wspólnego z fotografią portretową, a ich zadaniem jest uchwycenie szczęścia dwojga ludzi, ich charakterów i miłości do siebie nawzajem.
Profesjonalne zdjęcia ślubne i weselne chętnie oglądamy nawet po wielu latach, pokazujemy dzieciom i wnukom, wspominając z uśmiechem ten wspaniały dzień. Właśnie dlatego w wielu miastach działa branża, jaką jest ślubna fotografia – Grudziądz oraz województwo Kujawsko-Pomorskie jest jednym z nich. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio – chętnie upamiętnię dla Was te niezwykłe momenty.
Sesja Plenerowa 3

X

Fotografia Portretowa

fotografia portretowa
Czy można sfotografować osobowość? Jak najbardziej! Portrety to niezwykły rodzaj fotografii – to zdjęcia, które zdają się opowiadać historię o człowieku na nich przedstawionym. To piękna gra wielu elementów – stroju, tła, pozy, świateł i cieni. Głównym elementem jest oczywiście twarz i obecne na niej emocje. Wszystko to sprawia, że dobry portret pozwala dowiedzieć się wiele o człowieku… lub odgrywanej przez niego postaci.
Znacznie ważniejsza od samego sprzętu fotograficznego jest rola fotografa, który powinien dbać o odpowiednią atmosferę podczas sesji zdjęciowej i samopoczucie modela. Dzięki temu fotografowana osoba czuje się komfortowo, co dokładnie widać na zdjęciach. Brak przyjaznej atmosfery to, obok pośpiechu, główny powód tego, że zwykle nie jest się zadowolonym ze zdjęcia do dokumentów. Możesz jednak zapoznać się z moim portfolio i zaufać mojemu doświadczeniu. Uważam, że nie ma osób niefotogenicznych – zachęcam do umówienia się na sesję ze mną w miastach takich jak Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz czy Kwidzyn, a również się o tym przekonasz!

X

Fotografia Produktowa

Ludzie kupują oczami. Z pewnością zdarzyło Ci się słyszeć to stwierdzenie już nie raz. Trudno się z nim nie zgodzić, szczególnie teraz, gdy ogromna część sprzedaży prowadzona jest przez internet. Fotografia produktowa pozwala przedstawić towar w sposób, jaki przyciągnie potencjalnych klientów. Wykorzystywana jest na stronach internetowych, gdzie najczęściej prezentowane są produkty na białym tle. Można także zdecydować się na artystyczną fotografię produktową, która przybliży klientom historię produktu i wizerunek marki. Ten drugi rodzaj fotografii najczęściej widujemy w kampaniach reklamowych, również w social mediach. Konkurencja jest więc ogromna, a żeby osiągnąć sukces, trzeba wykazać się sporą dozą kreatywności i wielkimi umiejętnościami. Warto więc zadbać o profesjonalny wygląd oferowanych przez siebie produktów. Jako fotograf z doświadczeniem i pasją do swojej pracy, chętnie pomogę Ci osiągnąć pożądany efekt.
Fotografia produktowa

X

Modeling

Modeling
Modeling to branża, w której nie sposób zaistnieć, nie mając porządnego, ciekawego portfolio. Piękne ujęcia tego typu otworzą przed Tobą drzwi profesjonalnych agencji, ale mogą też być wspaniałą pamiątką. Fotografia modelingowa kryje w sobie właściwie dwa rodzaje fotografii. Pierwszy z nich, to tzw. polaroidy lub testy, czyli zdjęcia modelek w bieliźnie albo prostym stroju, bez make-upu, mające za zadanie pokazać prawdziwy, naturalny wygląd fotografowanej osoby. Tego typu fotografie wymagane są przez agencje modelingowe i stanowią główny element swoistego CV modela.
Drugi rodzaj to fotografia artystyczna, gdzie często pojawiają się niezwykłe makijaże i akcesoria. Podobne zdjęcia widujemy zwykle na okładkach popularnych magazynów, w reklamach czy w galeriach sztuki. Fotografia modelingowa nie jest jednak zarezerwowana wyłącznie dla profesjonalistów – nic nie stoi na przeszkodzie, by dołączyć ciekawe ujęcia do prywatnego archiwum lub pochwalić się nimi w portalach społecznościowych! Sesja w prawdziwym studio to ciekawe doświadczenie, które pozwoli ci spojrzeć na siebie w zupełnie nowym świetle.

X