Fotografia to nasza pasja. Dlatego wykonujemy swoją pracę z ogromną przyjemnością i nieograniczonym zaangażowanieFotografia ślubna w dzisiejszych czasach cieszy się niezwykłą popularnością. Jest naprawdę niezwykle ciekawa i w ostatnich latach bardzo się rozwinęła. Jeśli Chcielibyście uwiecznić na zdjęciach swój ślub, wesele, uroczystość Komunii Świętej, studniówkę lub inne wydażenie, to bardzo dobrze trafiliście.Fotografia ślubna jest uwiecznieniem najważniejszych chwil w życiu, chwil ulotnych, ale jakże ważnych. Zdjęcia ślubne maja być pamiątką na wiele lat, maja przypominać atmosferę tego dnia. Dlatego staramy się utrwalić, radość, łzy wzruszenia i momenty

 bliskości.Dzięki obiektywowi widzimy ludzkie emocje, ale również światło, cienie i kolory, które podkreślają wyjątkowy charakter tego dnia.Wasza radość z otrzymanych zdjęć jest dla nas najważniejsza, dlatego ciągle rozwijamy się oraz każdego dnia szukamy nowych inspiracji. Fotografujemy w całej Polsce, ale tak naprawdę miejsce nie ma znaczenia. Liczycie się Wy i Wasza Uroczystość i dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowujemy się do Waszych potrzeb i wymagań. Swoje realizacje wykonujemy na sprzęcie najwyższej klasy.Serdecznie zapraszam.

Dlaczego warto współpracować z nami?

 

Firma działa na rynku od 1997r. świadcząc profesjonalne usługi filmowe oraz fotograficzne. Jesteśmy dla osób zainteresowanych niebanalnym filmem czy fotografią plenerową lub reportażową.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem video w wysokiej jakości HD 1920×1080. Technologia ta w połączeniu z długoletnim doświadczenia pozwala na tworznie niezapomnianych filmów.

Zapewniamy szeroki zakres usług, które mogą przydać się każdej firmie, np. spoty reklamowe, filmy instruktażowe, reportaże z imprez i spotkań firmowych, sesje reportażowe.

Zobacz naszą galerię fotograficzną