Zapewniamy szeroki zakres usług, które mogą przydać się każdej firmie, np. spoty reklamowe, filmy instruktażowe, reportaże z imprez i spotkań firmowych, sesje reportażowe.Realizujemy bardzo duże projekty dla firm, instytucji, agencji reklamowych, wydawnictw itp.Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie starając się poznać dokładnie wymagania klienta i osiągnąć właściwy consensus aby zlecenie było zrealizowane na najwyższym poziomie, czego najlepszym dowodem są opinie wystawiane przez naszych klientów. Nasza firma od początku swojej działalności postawiła sobie wysoko poprzeczkę. Staramy się świadczyć usługi najwyższej jakości niezależnie czy jest to zlecenie dla małej firmy czy dużej korporacji. Zawsze klient otrzymuje od nas produkt spełniający najwyższe kryteria jakościowe. W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzet rejestrujacy audio-video przy pomocy jednej lub kilku kamer (w zależności od zlecenia). Do rejestracji dźwięku wykorzystujemy systemy bezprzewodowe Sennheiser.

Ponadto film realizujemy z wykorzystaniem profesjonalnych systemów stabilizacji obrazu Steadycam, urządzeń typu Slide Kamera oraz wysiegników kamerowych do 2m, co znacząco może uatrakcyjnić całą produkcję. Również jako jedna z niewielu firm w Kujawsko Pomorskim realizujemy ujęcia lotnicze tzw. z lotu ptaka. Wykorzystanie tego typu ujęć np. w filmie reklamowym Państwa firmy wyróżni Was na tle konkurencji oraz podniesie prestiż firmy. Zdjęcia takie wykonujemy z pokładu samolotu.Wasza radość z otrzymanych zdjęć jest dla nas najważniejsza, dlatego ciągle rozwijamy się oraz każdego dnia szukamy nowych inspiracji. Fotografujemy w całej Polsce, ale tak naprawdę miejsce nie ma znaczenia. Liczycie się Wy i Wasza Uroczystość i dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowujemy się do Waszych potrzeb i wymagań. Swoje realizacje wykonujemy na sprzęcie najwyższej klasy.

Dlaczego warto współpracować z nami?

 

Firma działa na rynku od 1997r. świadcząc profesjonalne usługi filmowe oraz fotograficzne. Jesteśmy dla osób zainteresowanych niebanalnym filmem czy fotografią plenerową lub reportażową.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem video w wysokiej jakości HD 1920×1080. Technologia ta w połączeniu z długoletnim doświadczenia pozwala na tworznie niezapomnianych filmów.

Zapewniamy szeroki zakres usług, które mogą przydać się każdej firmie, np. spoty reklamowe, filmy instruktażowe, reportaże z imprez i spotkań firmowych, sesje reportażowe.

Zobacz nasze najnowsze realizacje filmowe